וואטסאפ!

למצוא שלווה פנימית- כל אחד יכול

כולנו מחפשים שלווה פנימית. אפשר לקרוא לזה בכל מיני שמות – רוגע, שקט, השלמה ועוד, אבל, בסופו של דבר, מדובר באותה הרגשה פנימית שכולם רוצים להגיע אליה. חיים שלווים אינם חיים משעממים בהכרח, ולהיות מצוי בשלווה פנימית משמעותו בעיקר לדעת איך להתמודד עם כל קושי או אתגר שהחיים מציבים בפנינו בלי לאבד את שיווי המשקל הפנימי שלנו. במרכז מקשיבים תלמדו איך להגיע לשלווה המיוחלת.

חיים דינמיים  

החיים הם דבר דינמי לא רק בגלל האנשים שאנחנו פוגשים ודברים "חיצוניים" שקורים לנו, אלא בעיקר בגלל שאנחנו יצורים מרגישים. מה שיוצר דינמיות בחיים שלנו הוא התגובה הרגשית שלנו לכל מה שקורה לנו או לאנשים שקרובים אלינו.  הדרך לאותה שלווה פנימית שכולנו שואפים אליה היא לאו דווקא במדיטציות שנועדו ללמד אותנו איך להירגע או בסדנאות ניהול כעסים, למרות שזו יכולה להיות התחלה טובה, אלא הקשבה עצמית וחשיבה חיובית. בשנים האחרונות פרץ המיינדפולנס לחיינו בסערה, והוא בהחלט אחד הכלים ללמוד את הקבלה העצמית הזו, אך לא היחידה. מציאת שלווה פנימית

מיתוס של שלווה פנימית

רבים טועים לחשוב ששלווה פנימית היא מתנה מלמעלה. או שנולדת שליו ורגוע או שאתה נידון להיטלטל על גלי הרגשות כל החיים ולעולם לא למצוא מנוח. מתוך אלה שמבינים ששלווה פנימית היא משהו שאפשר לעבוד עליו, הרבה טועים לחשוב שחייבים סביבה חיצונית שקטה לחלוטין כדי להשיג את השקט הפנימי המיוחל (מי אמר ויפסאנה?). לכל אחד דרך אחרת לעבור בדרך אל מציאת השלווה, אבל כל אחד יכול להשיג אותה בעזרת העבודה הנכונה, וזה לא מחייב את הסביבה להשתנות, אלא רק אותנו.

מיומנות נרכשת

שלווה פנימית היא מיומנות נרכשת, כאמור, וכל אחד יכול למצוא אותה בעצמו. התסכול שאנו חווים בחיים, הכעס, כל מה שאנו חווים כלא נעים, הוא תגובה רגשית למציאות נתונה. התגובה הזו אמנם טבעית, במינונים שונים מאחד לשני, אך היא אינה מחויבת המציאות. אפשר ללמוד לקבל את העולם ואת המתרחש בו בצורה אחרת, מנקודת מבט שונה, והצעד הראשון בדרך לכך הוא לקבל את עצמנו ואת מה שאנו חווים ומרגישים. זה לא קל, אבל אם יש בכם רצון אמיתי, בעזרת הדרכה מקצועית גם אתם תוכלו למצוא את הדרך לשלווה הפנימית שלכם.

מלא פרטים כאן בכדי שנוכל ליצור איתך קשר