וואטסאפ!

כשגולשים ברשת ניתן למצוא יותר ויותר סדנאות, טיפולים ותהליכים שהכותרת שלהם היא  "העצמה אישית" למה הפך הנושא של העצמה אישית לנושא כל כך מבוקש?

בשנים האחרונות נחשפים יותר ויותר אנשים ש"עשו את זה" ברשתות החברתיות, ברדיו ובטלוויזיה.

הסיבה לכך שהחשיפה הזו כל כך מבוקשת היא הרצון של אנשים ללמוד מניסיונם של אלה ש"שיחקו אותה"  אנשים שנתפשים בעיני הציבור כבעלי עוצמה. ככל שאנו נחשפים ליותר סיפורי הצלחה כך אנו לומדים כי מה שמשותף לרוב ההצלחות הוא פחות הידע והכישרון ויותר הסטייט אוף מיינד של האנשים האלה.

העצמה אישית ופרקטית בחיים

על מנת להעז ולנסות ללכת בנתיבים שהביאו את אותם אנשים להצלחה ולעוצמה שהם משדרים היה עליהם להכיר את עצמם היטב, לדעת מה באמת הם רוצים, מה משיב במפרשים שלהם את הרוח שמניעה אותם קדימה לעשייה ואיך לשמר את הרוח הזו גם כשהם פוגשים כישלונות או חוסר פרגון או ירידה כלשהי במוטיבציה.

  • העצמה אישית היא תהליך של היכרות מעמיקה של אדם/ילד עם עצמו
  • אדם בעל עוצמה הוא אדם שיודע מה מפעיל אותו ומה מכבה.
  • אדם בעל עוצמה הוא אדם שמרשה לעצמו להתבונן במראה וללמוד ממה שנשקף אליו ממנה.
  • אדם בעל עוצמה פותח את הלב באומץ להתנסויות חדשות, לאנשים חדשים, לחוות דעת, גם אם אינן מחמיאות במיוחד.
  • סדנת העצמה אישיתאנשים בעלי עוצמה הם אנשים שמרשים לעצמם לחלום ועושים כמיטב יכולתם כדי להביא את החלומות לכדי מימוש.

ככל שמקדימים לפתוח את הלב בפני למידה אפקטיביות מההתנסויות שבדרך כך מתחזק חוט השדרה הרגשי ומתחזק הביטחון העצמי והאמונה של הילד בעצמו ובאלה הסובבים אותו.

לאנשים המצליחים ביותר בעולם יש רקורד של מגוון כישלונות שבמקום להתייאש מהם ולהרים ידיים- הם בחרו ללמוד מהם ולהתחזק.

את דרך ההתבוננות הזו של למידה אפקטיבית מתוך התבוננות חוקרת שאינה שיפוטית-ניתן ללמוד וללמד מגיל צעיר מאוד וככל שאנו מיומנים יותר בצורת החשיבה הזו כך גדל הסיכוי שלנו לחוות הצלחות ותחושת עוצמה פנימית ויכולת לחולל שינוי ולהשפיע על מציאות חיינו.

בתהליך שמקיימים במקשיבים, בצד חיזוק הביטחון והאמונה העצמית לומדים ומתרגלים כיצד לגייס גם אנשים נוספים למען הגשמת המטרות  שלכם לטובת כל הצדדים.

במקשיבים מקיימים תהליכים פרטניים וקבוצתיים להעצמה אישית הן לילדים והן לנשים במטרה להעמיק את ההיכרות והמודעות העצמית, לחזק את הביטחון העצמי והאומץ להיות מי שהם בדיוק כמו שהם. להאמין שמגיע להם לחלום חלומות גרנדיוזיים ככל שיהיו ולפעול להגשמתם.

 

לפרטים נוספים על תהליכי העצמה אישית שמתקיימים במקשיבים דברו איתי    050-3597622

מלא פרטים כאן בכדי שנוכל ליצור איתך קשר