וואטסאפ!

החיים המודרניים שלנו עמוסי מטלות, משימות, אתגרים וגם משברים. לא פשוט להיות הורה היום. העולם משתנה בקצב מסחרר, כל אחד עמוס בענייניו ובמשימותיו, והמסכים שואבים את כולם עמוק אל הסימנים המרצדים שעל פניהם, במקום אל תקשורת מקרבת, פתוחה ומעצימה בינינו.

לכן כה חשוב לקחת פסק זמן ולהיכנס לאי של שמחה, הקשבה, שיחה ושפיות במפגשי הרצאות להורים. כאן אפשר לשוחח על הכול בפתיחות, ולקבל כלים לחיים שיאפשרו לכם ליישם אותם בצורה הטובה והמתאימה ביותר למשפחה שלכם.

מתנה למשפחה שלכם: הרצאות להורים

הרצאות הורים הן קודם כל פסק זמן ומתנה ענקית שאתם נותנים לעצמכם. זמן שקט להקשבה, הכלה ותשומת לב למה שחשוב לכם באמת. ברגע שאתם חווים את תחושת הרוגע, ההעצמה והשמחה, הדבר עובר מיד מכם לילדיכם ולמשפחה כולה.

תחושת ההכלה, האמפטיה וההזדמנות לשוחח בפתיחות על הכול בסדנה, מאפשרות לכם לבוא אל ילדיכם מלאי עוצמה, אמפטיה ובעלי יכולת הקשבה כלפיהם. ההזדמנות ליצור שוב יחסים של קרבה, שיח פתוח, שמחה ואהבה היא הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם וליקרים לכם.

איזון רגשי, חברתי ובריאותי

הרצאות בנושא הורות, הרצאות להורים בגן וגם מגוון של סדנאות המעניקות כלים להתמודדות עם קשיים שונים כמו שחרור ממצבי לחץ וחרדה, טיפול בדימוי עצמי נמוך ועוד, מחוללות שינוי של ממש. גילאי הילדות בונים בנו דפוסים שילוו אותנו לאורך כל חיינו בתחום הרגשי והחברתי, ולכן משפיעים באופן עוצמתי ביותר על מערכות היחסים שלנו ועל תחושת האושר והמימוש העצמי שלנו. משום כך תפקיד ההורה הוא כה חשוב ומעצב.

ב"מקשיבים-מרחב אימוני יוצר מקום" אנו חווים תהליכים נפלאים עם משפחות ההורים המשתתפים במסגרת הרצאות להורים. יצירת שיתוף, פתיחות, הרגשת שייכות וקרבה בתא המשפחתי הן מתנות יקרות מפז שאנו שמחים בכל רגע מחדש לעזור למטופלינו לזכות בהן. חשיבה חיובית ומעצימה המאפשרת לאדם להאמין בעצמו היא כרטיס הכניסה הבריא לחיים מלאי שמחה ולקשרים בינאישיים טובים. צרו אתנו קשר ונעדכן אתכם על מועדי ההרצאות הבאות: הרצאות הדרכת הורים, הרצאות בנושא הורים וילדים ועוד.

מלא פרטים כאן בכדי שנוכל ליצור איתך קשר